O mnie

damian_gadek_radca_prawny prawnik w banku

Więcej informacji dotyczących przebiegu mojej kariery znajduje się na portalu LinkedIn 

Radca Prawny
Damian Gądek

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w prawie bankowym publicznym i prywatnym oraz działalności banków spółdzielczych. Posiadam 10-letnie doświadczenie zawodowe w bankowości: od stanowiska doradcy klienta, zarządzania ryzykiem, AML, compliance do członka zarządu.

 

Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Prawo. Na tym samym wydziale ukończyłem również kierunek Administracja. Aplikację radcowską odbyłem przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

 

W toku swojej kariery zawodowej odbyłem wiele specjalistycznych szkoleń i zdobyłem szereg certyfikatów zawodowych. Między innymi posiadam stopień Certyfikowanego Compliance Oficera (przyznany przez Stowarzyszenie Compliance Polska), tytuł zawodowy Dyplomowanego Pracownika Bankowego (przyznany przez Związek Banków Polskich) oraz Europejski Certyfikat Bankowca (przyznany przez The European Banking & Financial Services Training Association).

 

Ponadto posiadam licencję doradcy restrukturyzacyjnego (nr licencji 1378).

 

Zdobyte przeze mnie unikalne doświadczenie i wiedza pozwalają mi z łatwością poruszać się w obszarach działalności bankowej i rynków finansowych, a w szczególności bankowości spółdzielczej.

Prawo bankowe to nie tylko obszar mojego doświadczenia zawodowego, ale również moja pasja, która zrodziła pomysł na bloga.

 

Prywatnie natomiast jestem miłośnikiem książek i kontaktu z naturą oraz ojcem dwójki wspaniałych dzieci.

 

Więcej informacji dotyczących przebiegu mojej kariery znajduje się na portalu LinkedIn 

Chcesz dostawać informację o nowych wpisach? Zasubskrybuj mojego bloga:

Klikając „wyślij” akceptujesz politykę prywatności tej strony.